Přestalo. Konečně přestalo! Ty vole, vždyť je červen, co to je tohleto, vyjekla holka a deka jí sklouzla pod bradavky. Hele přestaň se mi tady prsit, jo, polohlasem ji naoko vážně požádal hubený chlápek a dál se díval na těžký vlak projíždějící promoklou krajinou. To je stejně masakr, pronesl zamyšleně a vůbec nevěnoval pozornost holce, která se teda přestala prsit, naopak si deku vytáhla pod bradu, až jí na opačné straně postele vyjely rudě namalované nehty na nohou a tvářila se významně uraženě. Ten vlak má šedesát jedna vagónů, na každým je šest aut, to je o jedno auto víc než dní v roce… to znamená tři sta šedesát pět, pomalu a důrazně vyslovil chlápek každou slabiku, protože si myslel, že dělá dobrý vtípek na téma počty různých obecně známých věcí, jelikož kamarádka holky jednou u piva vykládala, jak nesnáší ty bezzubý socky, co mají sotva tři zuby, a ne třicet osm, jako normální lidi, načež lehce líznutej chlápek tehdy víc ironicky, než chtěl, řekl, že osmatřicet je leda tak ráže, ale zubů tolik lidi fak nemají, no a pak už byla v ráži ta kamarádka holky a z původního plánu půjdeme všichni tři na byt a uvidíme, se stalo di do prdele už a holky se opily jak na maturitním večírku, akorát se nelíbaly s třídním, protože ten už byl v důchodu a sám a chodil s igelitkou do Kauflandu pro to jejich příšerný pivo, protože co, protože sleva vole.

Tři sta šedesát pět aut se veze vlakem, protože minimálně sedm milionů línejch tlustejch prdelí se veze autem, místo aby jelo právě tím vlakem třeba. Ach jo. A chlápek se konečně otočil k holce a překvapeně řekl, co je?! Co by bylo, se neprsim, no, řekla holka. Si ty svoje prsíčka prostě schovávám… ale chlápek se začal tak široce usmívat, že mu koukaly zuby a ty se holce stejně jako chlápek líbily, takže se začala nejdřív tak trochu nechtěně usmívat taky, ale pak už to bylo cajk. A venku konečně nepršelo, ale stejně nikam nešli, protože všude bylo vlhko, a hlavně kdo by chodil ven do mokra, když si může dát těžké suché víno a lehce si povídat, viď.

Ta hranice mezi pornem z Pirny a erotikou je někdy tenčí než kolečko německýho salámu, pomalu pak ráno odříkal chlápek sedící na záchodě, dál se upřeně díval na holku, která se usmála, až se lehce zhoupla: To je dobrý, to si zapamatuj. Jednou nohou ve sprcháči, druhou venku na dlaždičkách, rozcapená jak devadesátková štětka ve výloze v Dubí, si myla klín a dívala se bezelstně na chlápka. To je stejně neuvěřitelný, konstatoval, a dál na ni se zalíbením zíral.

To je, ale já už fakt musím jet, usmála se, dala mu pusu, na předloktí kapky vody, na zádech kapky potu, co voní jako kari, a pak rychle sešli schody činžáku, v patrech se u některých dveří lehce zavlnily záclonky v malých okénkách, hlas sousedek se pak mnohem později letním večerem nesl až nahoru do malého bytu pod plechovou střechou: To je přes rok pořád stejná ženská, co, už se asi trochu zklidnil, divoch… anebo jsme si prostě jiných nevšimly, usadila jedna druhou, ale pak se obě zasmály: Ať si užívá, když je mladej, a na kratinkou chvilku se zasnily, jak vzpomínaly na časy podnikových večírků, kdy mladí chlápci zespoda od údržby na oslavě MDŽ pozdě večer vtrhli do ředitelské zasedačky a najednou si všichni byli rovni, přesně jak bylo vysázeno rudě blýskavými písmeny na nástěnce nad stolem, a druhý den ráno ten stůl našly uklízečky „v dále již neprovozovatelném stavu“, jak stálo v odpisovém protokolu, protože byl úplně rozmrdanej.

Dole v přízemí se na chlápka s holkou z okna zcela nepokrytě, zvědavě, a s lehce zdviženým obočím dívala stará paní, ale když jí holka přidrzle zamávala a usmála se, nakonec taky ukázala zbytek zubů a lehce pokynula rukou. Má tam dole zimu, řekl chlápek, ale chodí se ven na lavičku ohřát. A pak mi vždycky říká: Jéžiš, já vás nepoznala, vy máte vousy! Anebo: Jéžiš, já vás nepoznala, vy zas nemáte vousy! No tak mě by poznala vždycky a hned, já jsem už navždy hladká jak mango, viď, řekla holka, usmála se, zamávala a jela.

Chlápek se usmál, pomalu šel nahoru, do záclonek polohlasem sděloval tajemnou zprávu, že už neprší a že jo, že to fakt je pořád ta jedna a stejná a jediná holka.