Everest časopis – magazín Koktejl a Oceán

Everest a Oceán 

Je to strašně dávno, skenovaly se diáky, dělal jsem papírový makety sazby a šéfredaktor byl mladej namachrovanej děsně chytrej a nafoukanej jak jitrnice. Já byl tehdy ještě trochu jelito, neměl jsem tlačenku, a časem do grafiky začali kecat manažeři a …
(Obrázky ilustrační, zdroj: web Koktejl, tehdy se ještě jelo na diskety nebo ZIP mechaniky a ty rozkousal zub času.) 

kategorie
grafika / sazba
klient
Časopisy Everest a Oceán  – magazín Koktejl

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

S Petrem spolupracujeme, zejména v oblasti časopisecké grafiky, již přes 15 let s maximální spokojeností. Řemeslu rozumí a je i citlivý výtvarník. Kdo se tedy nespokojí s běžnou produkcí, chce se trochu odlišovat od průměru, ten volí Petra. A jako bonus férový přístup a smysl pro humor. Což v dnešní době v businessu není málo.

Ing. Rostislav J. Pech, exředitel CPG a.s. – magazín Koktejl, t. č. finanční ředitel ČPA Holding, Magazín Koktejl

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě