Hotel U Kozičky

Logotyp pro Hotel U Kozičky.

Dobře tam vaří. A dobře se tam spí.
Koukněte: http://www.ukozicky.cz

kategorie
kreativita / grafika

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

S Petrem Mičkou spolupracujeme již několik let. Především nám vytvářel nové logo k našemu hotelu a spolupracoval na webu a další prezentaci hotelu. Po několikaměsíční diskuzi a mnoha variantách jsme dospěli k vzájemně akceptovatelnému řešení. Nejvíce oceňuji profesionalitu a ochotu mnohokrát přepracovat již téměř hotovou variantu a originální, tvůrčí přístup.
Doma máme také několik Petrových obrazů, které mi i po letech dovedou zlepšit náladu a vyloudit úsměv.
Takže za mne doporučuji spolupráci se slušným a pracovitým člověkem.

Alexandr Kotz, ředitel a majitel hotelu U Kozičky, Teplice, JAVLKO

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě