Morales

Propagační materiály pro Morales

Reklamní a produktové materiály a tiskoviny: vizitky, letáky, venkovní reklama, reklamní desky.

kategorie
kreativita / grafika / sazba a copywriting
klient

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

Petr je pro mne zkušený „zaměstnavatel imaginace a obrazů“. Imaginace je svět jiných možností. Petr dovede psychicky připustit, aby v něm nezřetelné obrazy jiných možností pluly a plynuly. Hýbaly „realitou“ sem a tam. A zároveň se jimi nenechá jen bezbřeze unášet. Ve vlnách a pohybech na rozhraní různých světů dovede rozpoznat konkrétní obraz. Navázat s ním kontakt. Zachytit jej. Vytáhnout na pevnou půdu. Očistit jej. Dát mu jasný, ostrý obrys a strukturu. Dostat jej tam, kam potřebuje. A poslat jej do služeb různým záměrům – ať již ve formě grafické či verbální. Dovede nestabilní realitu v proudech imaginace ukotvit. Dát specifický tvar a význam zdánlivě nespojitým signálům a jevům. A využít tak pro různé účely to nejlepší z objevování cest kolem sebe samého.

Mgr. Petra Morvayová, Ph.D., Human Experience Specialist at Leadersheep CZ – Care, Coaching & Counselling, Morales

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě