Protein4

Logo pro PROTEIN4.
Design nově vzniklé značky.
Reklamní a produktové materiály a tiskoviny.

kategorie
grafika / sazba a copywriting
klient

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

S Petrem jsme v roce 2018 pracovali na logu/logotypu vznikajícího výrobce sportovní a dietní výživy „PROTEIN4“.
Po první schůzce a následných Petrových skicách bylo jasné, kudy se budeme ubírat. Během necelého měsíce pak Petr na základě našich přání a připomínek trpělivě a citlivě krok za krokem logo čistil a vykrajoval (doslova) do jeho výsledné podoby.
Koukám na něj denně, na etiketách našich výrobků, na sociálních sítích, baví mě s ním pracovat a ani po roce se mi neokoukalo. Krásná práce, díky Petře.

Tomáš Krejčí, jednatel Společnosti Healthy Wealth s.r.o., PROTEIN4 – Společnosti Healthy Wealth s.r.o.

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě