Provotech

Provotech – chlápci nám v baráku, asi poprvé za dobu ladění topení každou sezonu, zapnuli topení a ono topilo, nepískalo, nehučelo, dobrý. Tak se kouknu na web a píšu, hele chlapi, trubky dobrý, ale web máte dementní. Tak jsme se sešli a vypadalo to slibně, byť jedem z majitelů měl dojem, že grafiku mí přece každej – a podle toho taky vypadala jejich prezentace. Nakonec byl facelift loga, vizitky, katalog, ale pak se to nějak podělalo, já moc říkal, co si myslím o jejich vkusu a porozumění grafice… a nakonec krátká spolupráce skončila a logo jim nějaký profík předělal. Jestli předělal, nebo podělal, nechám na vás, národe teplárenský.

kategorie
kreativita / grafika / sazba
klient
Provotech

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě