ZŠ MŠ Libouchec

Logo pro ZŠ MŠ Libouchec
Logo, webové stránky, merkantilní a reklamní materiály a tiskoviny.
Zkuste si někdy vygooglit „logo školy“ nebo logo „školky“. Berušky, sluníčka, tužtičky, ptáčkové, dětičky… až to někdy zabolí.

kategorie
grafika / sazba a copywriting / web
klient
ZŠ MŠ Libouchec

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

Modrý Petr – idea maker, díky kterému „Každý chce do Libouchce!“. Co víc si naše škola může přát? Naši nejasnou představu dokáže kreativně usměrnit, změnit s vtipem v realitu a vpustit ji do života. A v krizových chvílích umí „Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů“.

Všichni naši vycházející žáci budou připraveni na život – na to, že přijde: „Life is hard, I want back to school“. Těšíme se na další spolupráci.

Za všechny ze ZŠ a MŠ Libouchec Martina Vlachová, ředitelka školy, ZŠ a MŠ Libouchec

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě